E-marketing

Studia podyplomowe w WSE

E-marketing

Informacje ogólne

Atuty kierunku E-marketing

Atuty kierunku E-marketing

Studia z projektowania i wdrażania e-learningu to znakomita okazja, aby rozwinąć umiejętność tworzenia i stosowania innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych online. W naszej kadrze są praktycy zdalnego nauczania, którzy prowadzą działalność biznesową i edukacyjną.

Nasi absolwenci potrafią sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom biznesowym i doskonale odnajdują się w zawodach, takich jak: projektant szkoleń online (instructional designer), e-learning developer, trener biznesu czy specjalista ds. e-learningu.

Dlaczego warto?

  • poznasz produkty e-learningowe dostępne na rynku, platformy i portale edukacyjne, sprawdzone metody nauczania oraz nowinki technologiczne w branży edukacyjnej.
  • nauczysz się tworzyć atrakcyjne produkty e-learningowe, m.in. podcasty, szkolenia online typu SCORM, webinary, prezentacje edukacyjne.
  • odkryjesz nowe kanały komunikacji z partnerami biznesowymi i pracownikami, które wykorzystasz do szerzenia wiedzy o swoich produktach i usługach.
  • w trakcie studiów zrealizujesz własny projekt e-learningowy.
  • dowiesz się, jak wdrożyć e-learning w swojej firmie.

 

Informacje organizacyjne

Od roku akademickiego 2024/2025 studia na kierunku „Projektowanie i wdrażanie e-learningu” realizowane są przez Uniwersytet SWPS w Krakowie.

Aby zapoznać się z pełnym opisem kierunku i specjalności oraz warunkami rekrutacji, a także zapisać się na studia prosimy przejść na stronę Uniwersytetu SWPS.

Pełen opis kierunku i specjalności, a także warunki rekrutacji oraz możliwość zapisania się na studia znajduje się wyłącznie stronie Uniwersytetu SWPS →

Tworzymy nową historię!

Trwa proces integracji Wyższej Szkoły Europejskiej z Uniwersytetem SWPS. Od 1 października 2024 r. WSE przekształci się w krakowską filię USWPS, a wszyscy studenci oraz tegoroczni kandydaci staną się członkami społeczności Uniwersytetu SWPS.

Przeczytaj więcej o połączeniu Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tichnera z Uniwersytetem SWPS →

Rekrutacja

Rekrutacja na studia podyplomowe do krakowskiej filii USWPS trwa!

W przypadku pojawienia się pytań zapraszamy do kontaktu: podyplomowe.krakow@swps.edu.pl, tel. 12 683 24 75 lub 22 103 26 31.

Oferta studiów podyplomowych SWPS

Kontakt z Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń

 

                                                                                           

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie na to zgody.

Zrozumiałem